kõik kategooriad
EN

GET Brändi lugu

Avaleht>MEIST>GET Brändi lugu

GET, esiteks, tähendab "maapealsed tööriistad" kui ehitusmasinate osade ekspordile spetsialiseerunud ettevõte, kolm tähte selgitavad seda tähendust väga hästi.

GET, teine ​​on "globaalse ekskavaatoritehnoloogia" tähendus, GET ettevõte esimeste kopahammaste tootmisest, kõik tehnikud õpivad tõhusa kulude kontrolli alusel pidevalt uuendusi, parandavad pidevalt tooraine osakaalu, nii et parandada toote füüsikalisi omadusi, toote kõvadust, löögikindlust, kulumiskindlust pidevalt parandada, püüdma olla tehnilise juhendi ekskavaatori osad.

GET on ka "töötaja üldise koolituse" tähendus. Ettevõtte GET töötajad ei peaks olema mitte ainult heade väliskaubandusalaste saavutuste, suurepärase teenindusteadlikkuse, positiivse töösuhtumisega, vaid vajama ka täpsemaid erialaseid teadmisi, mõtlema, mida kliendid arvavad, ja muretsema, mida kliendid muretsevad. See eeldab ettevõttel terviklikku erialase koolituse süsteemi olemasolu, et igal GET-i töötajal oleks koolitusvõimalused, õppimisvõimalused, parandades seeläbi klienditeeninduse kvaliteeti.

GET, pikem "rohelise keskkonnatehnoloogia" tähendus. valutööstus on viimastel aastatel muretsenud keskkonnakaitse pärast. Valutoodete eksportijana peaksime pöörama tähelepanu rohelise keskkonnakaitse probleemile ja järgima "rohelise tootmise" põhimõtet, pakkudes samal ajal kvaliteetseid tooteid. Vähendada reostust.

GET, lihtne ingliskeelne tähendus on "võitke, hankige". Loodame, et ettevõtete kliendid saavad kvaliteetseid tooteid ja esmaklassilisi teenuseid; GET ettevõtted loodavad saada arenenud riikide klientidelt kõrgtehnoloogiat, kvaliteedijuhtimise filosoofiat. Laske igal GET-i kliendil saada, mida nad tahavad, ja laske ettevõttel GET kasvada.

TUV